Беззаконня?
Зіштовхнулися із беззаконням? Вам є що сказати? Зверніться до нас. Ми спробуємо Вам допомогти.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новини сайту » 2013 » Травень » 23 » Партия Регионов – «игра без правил»
15:26
Партия Регионов – «игра без правил»

«Игра» без правил со стороны одних политических сил провоцирует их оппонентов на войну, правил в которой уже просто нет».

    Сегодняшняя политическая «деятельность» правящей партии основывается на таких человеческих качествах, как корысть, жадность, хитрость, предательство, беспринципность и все остальные не лучшие человеческие качества и пороки.

     Мы уже писали о захвате части побережья Каховского водохранилища на территории Каховского района Херсонской области, наша статья называлась – «Освоение прибрежных земель в Каховском районе» (http://www.impeachment.org.ua/news/2013-03-01-106).

     Эта история на наш взгляд имеет «перспективу» не закончится в ближайший период времени. Достаточно сказать о том, что на наши запросы о доступе к публичной информации, направленные еще 26 февраля 2013 года заведующему сектором градостроительства, архитектуры и инфраструктуры Каховской районной И.А. Даниленко и директору Каховского лесного хозяйства В.И. Зубкову, по сегодняшний день  (22.05.2013 года) ни дано вообще никаких ответов!!!

   Стаття 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» - Строк розгляду запитів на інформацію

1.                  Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

    Как мы видим Законы, и другие нормативные акты не имеют ни какой правовой силы для госчиновников (оба вышеназванных должностных лица являются руководителями госструктур), в наши времена «правового беспредела», контролируемого ПР.

     В связи, с чем нами ОО «ИМПИЧМЕНТ» было направлены письма в наивысшие инстанции государства для разрешения вопроса о законности захвата земельных участков на территории Каховского района и оздоровительных объектов в городе Каховка:


Дата     22.05.2013           исх. № 008/1-1

 Президенту України В.Ф. Януковичу

                                                                                                                                                           Прем’єр-міністру України М.Я. Азарову

 Голові Служби безпеки України О.Г. Якименко

 Каховському міжрайонному прокурору К.Г. Петренко

 Керівництву «5-го» телеканалу

 

Шановний Віктор Федорович!

 

     Громадська організація «ІМПІЧМЕНТ» змушена звернутися до Вас особисто, тому що на наш погляд в місті Каховка та Каховському району Херсонської області деякими не дуже бідними громадянами скоєно захоплення прибережних земель Каховського водосховища.

      На ці випадки ні як не реагує місцева районна та міська влади, що дає нам можливість вважати, що це робиться з їх мовчазної згоди.

      На теперішній час депутатами різних рівній від Партії Регіонів вже захоплено чотири значних по розмірам земельних ділянки яки знаходяться в прибережної захисної зони Каховського водосховища та ще в межах лісної зони, що є відвертим і нахабним порушенням Конституції України та Земельного Кодексу України. 

       На наші запити відповідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» місцева влада не реагує або відверто самоусувається от вирішення цих проблем законним шляхом. Так нами були направлені запити в адресу Завідуючого сектора містобудівництва, архітектури та інфраструктури Каховської районної державної адміністрації І.О. Даниленко та директору ДП Каховського лісного господарства Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства ГЛР України В.І. Зубкову (копії запитів додаються додаток лист 1 – 2). На ці запити вручені адресатам ще 26 лютого 2013 року так і не дані відповіді в нашу адресу по теперішній час, що є відвертим зловживанням службовим становищем з боку вищеназваних осіб в інтересах третіх осіб, що і є корупційними кримінальними діяннями про боротьбу з якими Українська влада сьогодень розповідає населенню України використовуючи всі засоби масової інформації!

      Також от вирішення цих «проблем» самоусунувся начальник Управління Держземагентства у Каховському районі Херсонської області ГУ ДЕРЖЗЕМАГЕНСТВА у Херсонської області ДА ЗР України А.В. Мартинюк, який на наш запит (додаток лист 3) дав відверту відписку (додаток лист 4).

        Також вважаємо за необхідним повідомити про факт захоплення дитячого табору «Лісна казка» розташованого у самому місті Каховка та на березі Каховського водосховища громадянином Горстка Ю.В. Достатньо вникнути у той факт, що це «місцевий олігарх» прихопив себе у приватну власність дитячий оздоровлювальний  комплекс, фактично з дозволу голови державної районної адміністрації, голови райради (усі приміщення були у власності сільськогосподарських підприємств Каховського району) та міського голови (передача земельної ділянки). Про використовування таких дитячих закладів по призначенню Ви вже звертались до Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова!  

         Крім того, додаємо мапу (додаток 4) частини Каховського району та міста Каховку з позначенням земельних ділянок захоплених у особливу власність Вашими однопартійцями.

Номером «1». Позначено місце захоплення дитячого табору гр-ом Горстка Ю.В.

Номером «2». Позначена лісова зона та прибережна захисна полоса де був раніше розміщений рибоколгосп захоплено Гоголевим та на цьому місці він збудував приватний будинок.

Номером «3». Позначено місто незаконного будування бази відпочинку та захоплення великої кількості земель прибережної захисної зони, та лісового масиву. Це зроблено під видом використання насосної станції.

Номером «4». Позначено місце захоплення тім же Горстка Ю.В. великої кількості земель прибережної захисної зони, та лісового масиву.

Номером «5»   Позначено місце захоплення нардепом Баграєвим М. великої кількості земель прибережної захисної зони, та лісового масиву, з перекриттям природного нерестовища риби р. Дніпро.  

    Вважаємо що дані факти підлягають перевірки. Також вважаємо за необхідне повідомити Вас, що Каховський міжрайонний прокурор не зможе впоріться с місцевими олігархами, тому ми направляємо копії цього листа не тільки в його адресу!!!

     Також додаймо частини газетних публікацій про незаконне захоплення дендропарку з боку іноземця, та зловживанні в його бік мера м. Каховки.    З повагою!

 Голова правління ГО                                   О.А. Мартиненко


   

      Очень важно обратить внимание на то, что в самом городе Каховка, недалеко от ее центра (меньше 5 мин. езды на автомобиле) находился бывший пионерлагерь «Лесная сказка», данное детское оздоровительное учреждение также было расположено на берегу Каховского водохранилища и внутри парка высоких деревьев. В результате определенных действий или махинаций, детский оздоровительный лагерь оказался практически в личной собственности местного олигарха и успешного бизнесмена Ю.В. Горска. Данный бизнесмен не желает отставать от своих однопартийцев творящих государственную политику и находящихся в г. Киеве, поэтому он пожелал «прихватизировать» не только детское оздоровительное учреждение, но и немаленький земельный участок расположенный на берегу Каховского водохранилища в лесном массиве, а точнее в Васильевской балке.

Немного о Ю. Горстка здесь:

http://www.oblrada.ks.ua/index.php?id=10057

http://vlasti.net/news/129240

http://khersonline.net/2012/04/17/gorstka-beschinstvuet-ne-tolko-v-chernyanke.html

 

      На карте выше этот земельный участок обозначен № 4. «Большой человек» не смог «весь» разместится на участке земли в несколько га., близ центра города Каховки, поэтому ему и «пришлось» «обустроить» небольшое имение еще и живописном месте Каховского района и полностью ограничить доступ рядовых граждан к берегу водохранилища. Мы пока не можем сказать насколько все это законно, но при наших политических проститутках находящихся у власти и торгующих интересами державы, все, что было незаконным становится законным. Главный принцип сегодняшнего права в Украине - это «закон доминирующего права денежных знаков».

      По этому же «закону» в Каховке из государственной собственности «уходит» дендропарк, вот, что написано по этому поводу на одном из сайтов города Херсона:

 

«Общественность города Каховка выступает против планов депутатов городского совета по разбазариванию земель местного дендропарка. Напомним, что городская власть намеревается отдать 4 га отборной земли возле дендропарка под строительство частных домов работникам завода «Чумак». Взамен на исключительное право, по словам мэра А. Карасевича, руководство завода выделяет 100 тысяч гривен на достройку храма на Светлово.
Против, как всегда, ветераны, чьим трудом создавалось то, что теперь так успешно уничтожается действующей властью. По данному поводу ветераны обратились с письмом в газету "Каховские Новости"
, в котором, в частности, сообщают, что со свои протестом дойдут до самого Януковича.» (http://khersonline.net/2012/02/13/obschestvennost-kahovki-protiv-planov-gorsoveta-po-unichtozheniyu-mestnogo-dendroparka.html).

   Остается только добавить, что за присвоением дендропарка стоит уже не местный олигарх, а олигарх из Швеции – Почетный консул Королевства Швеция в городе Каховка Херсонской области, генеральный директор ЗАО "Чумак" Карл Стюрен.

    Подводя итог можно говорить о тенденции выведения побережья Каховского водохранилища в Каховском районе из государственной собственности в собственность частных лиц имеющих «у сердца» партийный билет ПР.

 

Олег Мартыненко

Председатель правления ОО «ИМПИЧМЕНТ»

Пенсионер МВД Украины, майор милиции.

Категорія: Новини організації | Переглядів: 1743 | Додав: Админ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар
«  Травень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Чи довіряєте Ви владі?
Всього відповідей: 113